Ummistustelikvideerimine.ee on Santehnik24.ee OÜ kaubamärk, mis on spetsialiseerunud sanitaartehnilistele avariitöödele, ummistuste likvideerimisele ja külmunud torustiku sulatamisele. Meie kliendiportfelli kuuluvad omavalitsused, koolid, lasteaiad, korteriühistud, ettevõtted ja eraisikud. Oleme oma tööga pälvinud klientide usalduse ja rahulolu, tänu millele on enamus meie klientidest sõlminud meiega pikaajalise avarii- ja hooldusteenuste osutamise lepingu.

Meie kogenud torumehed aitavad järgmiste töödega:

 • santehnilised avariitööd;
 • santehnilised hooldustööd;
 • ummistuste likvideerimine;
 • torutööd.

Ummistustelikvideerimine.ee pakub oma klientidele nii üksik- kui ka täislahendusi. Võta meiega julgelt ühendust!

Meeldivale koostööle lootes,
Santehnik.ee

Teeme koostööd paljude teiste ettevõtetega, kes aitavad meil kliendi soove ja vajadusi paremini rahuldada. Hea koostöövõrgustik annab kliendile parema toote ja firmadele efektiivsema tulemuse.

Meie usaldusväärsed koostööpartnerid:

 • Rakvere Ametikool
 • FEB
 • Harju Infra
 • Arcade Sanitaartehnika
 • Atlas Segud
 • Hals Trading
 • Knoke
 • Sadama Market

Oleme siia kogunud kõige levinumad küsimused meie teenuste kohta.
Juhul, kui Sinu küsimusele alljärgnevas vastus puudub, võta ühendust meie klienditeenindusega helistades numbril +372 555 100 72 või kirjutades aadressil info@santehnik.ee teel. Oleme alati valmis Sind aitama!

Kaua võtab aega ummistuse lahti saamine torustikus?
Sõltuvalt ummistuse asukohast ja tekkest. Enamus ummistusi on kergemad ning tavaliselt saame neist jagu alla tunni ajaga.

Kas Santehnik.ee tegutseb ka väljaspool Tallinna ja Harjumaad?
Oleme kokkuleppel valmis teostama ka töid väljaspool Tallinna ja Harjumaad. Väljaspoole Tallinna sõitmisel tuleb arvestada hinnakirjas oleva kohalesõidutasuga, milleks on 0.50 €/km.

Kuidas arvestate tööaega kliendi juures?
Väljakutse miinimumtasu on ühe tunni hind. See tähendab, et remondi- ja hooldustööde puhul arvestatakse tööaega esimese tunni kohta ühe tunni täpsusega, pärast esimest tundi käib tööaja arvestus poole tunni täpsusega.

Kas teostate torude ülevaatamist ja nendega seotud pisitöid?
Kodu sanitaarseadmeid tulebki lasta torumehel aeg-ajalt kontrollida ja vajadusel korda teha. Päris kõike ei ole endal võimalik parandada ja seda ei peagi, kuid regulaarse ülevaatuse ja elementaarse hooldusega on võimalik kenake rahasumma kokku hoida. Sanitaarseadmete ja kodumasinate lekked ning probleemid tekivad märkamatult aegamööda.  Neid probleeme on aga võimalik ennetada, kui kutsute santehniku asjatundja pilguga sanitaartehnikat üle vaatama. Tühisena tunduv tilkumine võib lõppeda tõsise veekahjustusega, mida kodukindlustus võib-olla ei katagi. Samuti võib valamu all paikneva vesiluku lahtivõtmine ja puhastamine tunduda kerge tööna, kuid torumehed teavad, et eriti plastmaterjalist detaile võib olla raske tagasi keerata nii, et ühendus jääks veetihe.

Kas vee tilkuma jätmine hoiab ära torude jäätumise?
Üheks abinõuks veetoru jäätumise vastu on tõesti veekraani vaikselt nirisema jätmine, sest kui vesi liigub, siis see torustikus ei külmu. Seda abinõud tuleks kasutada mõistlikkuse piires. Mõnikord sellest ei piisa, sest nirisemine vaid pikendab külmumise aega.

Kas torukeemiaga on võimalik ummistust likvideerida?
Kui on märgata, et vesi voolab valamust aeglasemalt ära, on viimane aeg kutsuda torumees. Üldjuhul kipuvad inimesed kasutama sellistes olukordades torupuhastusained, mis on pigem mõeldud ummistuse ennetamiseks, aga neid tuleb kasutada ettevaatusega – tegemist on väga söövitavate kemikaalidega, mis ei tohi sattuda silma ega nahale ja isegi tühja pudelit ei tohi jätta lastele kättesaadavasse kohta. Ummistuse tõttu seisvasse vette valatud kodukeemia teeb torumehe töö raskemaks ning samuti võib see avaldada halba mõju ka torustikule ning kummitihenditele. Kui aga vesi aeglaselt või veel halvemal juhul ei taha üldse enam alla minna, siis ei pruugi vahendist enam kasu olla, kuna see ei pääse sügavamale torusse ummistust lagundama.

Kutsu kogenud torumees appi helistades numbril

Santehnik.ee teostab kõiki santehnilisi töid ja pakub operatiivset torutööde teenust.

* Tööde tellimine ja aja broneerimine ainult telefoni teel: 55510072

Kutsu kogenud torumees appi helistades numbril

Santehnik.ee teostab kõiki santehnilisi töid ja pakub operatiivset torutööde teenust.

* Tööde tellimine ja aja broneerimine ainult telefoni teel: 55510072