Torutööd

torutööd

Lihtsamad torutööd, milleks on näiteks dušisegisti vahetamine, veefiltrite puhastamine, kergema ummistuse likvideerimine või valamualuste torude ühendamine, ei tohiks käia üle jõu peaaegu mitte kellelegi. Kui selleks aga aega ning teadmisi siiski napib või puudub soov olla isehakanud torumees, on kindlasti kasulik ka hõlpsamat torutööd tegema kutsuda üks asjatundlik santehnik.

Soovitame meie kogenud torutööde teostajaid ehk santehnikuid mistahes probleemi korral, olgu selleks sanitaartehniliste seadmete paigaldamine (WC-potid, kraanikausid ja segistid), sanitaartehnilised avariitööd (ummistuste likvideerimine, külmunud torude sulatamine, torude remont), boilerite paigaldus ja hooldus, veemõõtjate paigaldus ja taatlemine, torude soojustamine, küttesüsteemide paigaldus ja hooldus, kanalisatsioonitorustiku survepesu jpm.

Santehniku appikutsumisest ei pääse mitte kuidagi sel juhul, kui tegemist on mõne tõsisemat sorti avariilise juhtumiga. Sanitaartehnilised avariitööd kuuluvad igal juhul vaid professionaalse santehniku tegevusvaldkonda, kuna vajavad kiiret sekkumist. Kõige sagedasemad sanitaartehnilised torutööd on näiteks kanalisatsiooniummistuste likvideerimine, seda nii sise- kui väliskanalisatsiooni puhul, talvisel ajal ka külmunud torude sulatamine ning selle tagajärjel lõhkenud torude remontimine ning ka veeavariide likvideerimine.

Santehniku põhiliseks tegevuseks on ka sanitaartehnika toodete remont ja hooldus. Sanitaartehnika tõrgeteta toimimise alusteks on õige paigaldus, hoolikas kasutamine, regulaarne puhastamine ja õigeaegne tehniline hooldus.

Väga levinud probleemiks torutöödel ongi just torustiku või sanitaartehnika pisivigade eiramine, mistõttu kergelt parandatav viga võib ühel hetkel kasvada suureks probleemiks. Näiteks purunenud detail WC-poti paagi mehhanismis, mille kordategemine on kogenud torumehe ühe näpuliigutuse kaugusel, võib ühel õnnetul hetkel tähendada kogu mehhanismi vahetamist. Või tilkuval segistil, mille kordategemiseks on vaja ainult sisu puhastada, peab mõne aja pärast juba hoopis uue sisu paigaldama.

Kutsu kogenud torumees appi helistades numbril

Santehnik.ee teostab kõiki santehnilisi töid ja pakub operatiivset torutööde teenust. 55510072

* Tööde tellimine ja aja broneerimine ainult telefoni teel: 55510072