Tööpakkumised

Meie igapäevatööks on pakkuda inimestele kiiret abi ja seetõttu otsime me ka kiireid inimesi.  See töö eeldab, et Sulle meeldib inimestega suhelda, neile nõu anda, abi pakkuda ja et Sul on oskus lahendada erinevaid torustikuga seotud probleeme. Sealjuures pead arvestama, et neid inimesi on palju, mistõttu pead Sa olema ka hea pingetaluvusega, suutma kiiretel aegadel end kokku võtta ning oskama negatiivse endast mööda lasta.

Võtame tööle antud ala spetsialiste ja tegusaid inimesi – selline on meie kollektiivi nägu ja ühtlasi moodus, kuidas suudame päevast päeva inimestele pakkuda kiiret ja kvalitseetset teenust. Meie töötajate arvates sobib Santehnik.ee kõige paremini töökohaks suhtlemisaltile, usaldusväärsele, rõõmsameelsele ning paindlikku töögraafikut hindavale inimesele.

Kui Sa hetkel tööpakkumisi meie koduleheküljelt ei leia või pakutavate vastu puudub huvi, on Sul siiski võimalik saata oma CV meile aadressil personal@santehnik.ee, et vabade kohtade tekkides saaksime Sinuga kohe ühendust võtta.

 

Kutsu kogenud torumees appi helistades numbril

Santehnik.ee teostab kõiki santehnilisi töid ja pakub operatiivset torutööde teenust. 55510072

* Tööde tellimine ja aja broneerimine ainult telefoni teel: 55510072